KAROLINA LESZKO
ŚPIEW

Karolina Leszko

Wspaniała wokalistka, autorka tekstów i muzyki.

Jest absolwentką wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.
Od 2016 roku prowadzi zajęcia z emisji głosu a także interpretacji piosenki w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Regularnie prowadzi warsztaty wokalne z młodzieżą.  Artystka bierze również udział w pracach jury krajowych konkursów i festiwali piosenki. Szerokiej publiczności Karolina Leszko dała się poznać jako uczestniczka telewizyjnych programów muzycznych „The Voice of Poland” oraz „Must be the music”.

W 2017 roku wystąpiła ze swoim singlem „Oboje wiemy” w koncercie DEBIUTY podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ma na swoim koncie wiele nagród na prestiżowych festiwalach.

Dnia 20 września 2019 roku, na koncercie Michela Buble w krakowskiej arenie, Karolina spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Podczas wspólnego wykonania piosenki „When I Fall In Love” artysta porównał jej głos do Celine Dion. Duet ten stał się medialną sensacją.

Karolina Leszko może dla Państwa wystąpić z programem:

„ALL THAT JAZZ”– eksluzywny koncert, który przenosi widzów do lat 60,70-tych muzyki jazzowej i soulowej z elementami r’n’b.

„ŚCIEŻKI PRZEDEPTANE” z piosenkami Marka Grechuty w wykonaniu Karoliny w nowoczesnych aranżacjach pianisty Pawła Piątka.

„VERY CHRISTMAS SONGS”– największe amerykańskie świąteczne przeboje oraz najpiękniejsze polskie kolędy.

Zobacz i posłuchaj